Loading...

info@t-injecta.sk     +421 32 7709 991

Job vacancies

OPERÁTOR STROJOV

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

•    nastavovanie, zoraďovanie, údržba a oprava strojov, lisov, montážnych zariadení, automatických baliacich liniek, jednoúčelových strojov

OPERÁTOR VÝROBY

•    výroba striekačiek, injekčnej techniky podľa stanovených postupov
•    kontrola kvality výrobkov a balenie výrobkov

POŽIADAVKY:
•    ukončené SOU
•    technické myslenie, zručnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,flexibilita

PONÚKAME:
•   zaujímavé finančné ohodnotenie

•   dochádzkový bonus mesačný

•   polročné odmeny

•   každoročné zvyšovanie miezd

•   pracovné oblečenie

•   príjemné a čisté pracovné prostredie

•   príplatky za prácu cez víkend, sviatok

•   počas nočných zmien a víkendov stravné lístky

•   benefity zo sociálneho fondu  - odmena za odpracované roky, odmena pri životnom jubileu, odmena darcom krvi, vstupenky na rôzne podujatia, permanentky na masáž, pedikúru, výlety, posedenia, stravovanie – výber z 5 druhov jedál

•   príspevok na dopravu